Showing 1-20 of 26 items.
#GambarNamaJawatanUnitExtEmail
  
1Encik Mohamad Suhaimi bin IsmailPegawai Teknologi MakananMakmal Keselamatan Dan Kualiti Makanan102msi77@moh.gov.my
2Puan Bazlinda binti BahadonPegawai Teknologi MakananMakmal Keselamatan Dan Kualiti Makanan117bazlinda@moh.gov.my
3Puan Lismah binti GelisipPegawai Teknologi MakananMakmal Keselamatan Dan Kualiti Makanan-lismah@moh.gov.my
4Puan Nur Baiti binti SofiyuddinPegawai Teknologi MakananMakmal Keselamatan Dan Kualiti Makanan118nurbaiti.sofyuddin@moh.gov.my
5Puan Azie Atila binti OmarPegawai Teknologi MakananMakmal Keselamatan Dan Kualiti Makananatila@moh.gov.my
6Encik Mohd Khairi bin AbidinPegawai Teknologi MakananMakmal Keselamatan Dan Kualiti Makanan115mohdkhairi63@moh.gov.my
7Puan Norsuhaida binti Abd HalimPegawai Teknologi MakananMakmal Keselamatan Dan Kualiti Makanannorsuhaida@moh.gov.my
8Cik Siti Fazliza binti SallehPegawai Teknologi MakananMakmal Keselamatan Dan Kualiti Makanan-sitifazliza@moh.gov.my
9Encik Mohd Sazali bin Mohd PilusPenolong Pegawai Teknologi MakananMakmal Keselamatan Dan Kualiti Makanan105mohdsazali@moh.gov.my
10Encik Mohd Asmarizal bin Mat YazidPenolong Pegawai Teknologi MakananMakmal Keselamatan Dan Kualiti Makanan-asmarizal@moh.gov.my
11Puan Erda Noni binti MansorPenolong Pegawai Teknologi MakananMakmal Keselamatan Dan Kualiti Makanan-erdanoni@moh.gov.my
12Encik Mohd Hanafiah bin Mohd TahirPenolong Pegawai Teknologi MakananMakmal Keselamatan Dan Kualiti Makanan-hanafiah@moh.gov.my
13Encik Husni bin RozaliPenolong Pegawai Teknologi MakananMakmal Keselamatan Dan Kualiti Makanan-husni@moh.gov.my
14Puan Ting A/P Hoo ChatPenolong Pegawai Teknologi MakananMakmal Keselamatan Dan Kualiti Makanan-ting.hc@moh.gov.my
15Puan Noraidah binti MohamadPenolong Pegawai Teknologi MakananMakmal Keselamatan Dan Kualiti Makanan-noraidah.mohamad@moh.gov.my
16Puan Ku Safizah binti Ku HamidPenolong Pegawai Teknologi MakananMakmal Keselamatan Dan Kualiti Makanan-kusafizah@moh.gov.my
17Encik Muhamad Zikrie bin Ahmad SelarPenolong Pegawai Teknologi MakananMakmal Keselamatan Dan Kualiti Makananzikrie@moh.gov.my
18Encik Helme bin Abdul RahimPenolong Pegawai Teknologi MakananMakmal Keselamatan Dan Kualiti Makanan-helmerahim@moh.gov.my
19Encik Phi Cien A/L Pim JoPenolong Pegawai Teknologi MakananMakmal Keselamatan Dan Kualiti Makanan-phicien@moh.gov.my
20Puan Low Jun NiPenolong Pegawai Teknologi MakananMakmal Keselamatan Dan Kualiti Makanan-lowjunni@moh.gov.my