Showing 1-18 of 18 items.
#GambarNamaJawatanUnitExtEmail
  
1Puan Linza binti Md YassinKetua Penolong PengarahPematuhan Kawalan Industri dan Eksport102linza@moh.gov.my
2Puan Faezah Arabi binti Mohamed FirthousePegawai Teknologi MakananPematuhan Kawalan Industri dan Eksport112faezaharabi@moh.gov.my
3Puan Juzaida binti JamaludinPegawai Teknologi MakananPematuhan Kawalan Industri dan Eksport0juzaida@moh.gov.my
4Cik Norazalia binti NordinPegawai Teknologi MakananPematuhan Kawalan Industri dan Eksport110norazalianordin@moh.gov.my
5Cik Nur Ain binti Abdul HalimPegawai Teknologi MakananPematuhan Kawalan Industri dan Eksport110nurainhalim@moh.gov.my
6Encik Sayan a/l PanPegawai Kesihatan PersekitaranPematuhan Kawalan Industri dan Eksport0sayan@moh.gov.my
7Encik Ghazali bin AhmadPenolong Pegawai Kesihatan PersekitaranPematuhan Kawalan Industri dan Eksport108ghazali@moh.gov.my
8Encik Ahmad Syahmi bin IsmailPenolong Pegawai Kesihatan PersekitaranPematuhan Kawalan Industri dan Eksport0asyahmi@moh.gov.my
9Encik Muhamad Raid Syafiq bin Abdul RahmanPenolong Pegawai Kesihatan PersekitaranPematuhan Kawalan Industri dan Eksport0raidsyafiq@moh.gov.my
10Encik Zainuddin bin Ab AzizPenolong Pegawai Kesihatan PersekitaranPematuhan Kawalan Industri dan Eksport0zainuddin@moh.gov.my
11Puan Sharmizahafilah binti Abd HalimPenolong AkauntanPematuhan Kawalan Industri dan Eksport104sharmiza@moh.gov.my
12Cik Nor Asikin binti ShamshudinPembantu TadbirPematuhan Kawalan Industri dan Eksport106nor_asikin@moh.gov.my
13Encik Mohammad Idzham Naim bin HamidPembantu Kesihatan AwamPematuhan Kawalan Industri dan Eksport107idzhamnaim@moh.gov.my
14Encik Mohd Sabri bin Mat SalimPembantu Kesihatan AwamPematuhan Kawalan Industri dan Eksport124sabrisalim@moh.gov.my
15Encik Muhamad Amirul Amir bin MarimiPembantu Kesihatan AwamPematuhan Kawalan Industri dan Eksport125amirulamir@moh.gov.my
16Encik Amrizal bin HaroonPembantu OperasiPematuhan Kawalan Industri dan Eksport0amrizal@moh.gov.my
17Encik Razak bin OthmanPemandu KenderaanPematuhan Kawalan Industri dan Eksport119-
18Encik Mohd Asri bin SaadPemandu KenderaanPematuhan Kawalan Industri dan Eksport105-