Showing 1-1 of 1 item.
#GambarNamaJawatanUnitExtEmail
  
1KosongPenolong Pengarah KananPengurusan2206Kosong
Showing 1-11 of 11 items.
#GambarNamaJawatanUnitExtEmail
  
1Puan Nirwani binti MustafaAkauntanKewangan2204nirwanimustafa@moh.gov.my
2Puan Zuraina binti Abu BakarPenolong Pegawai AkauntanKewangan2269zurainaa@moh.gov.my
3Encik Nik Mohammad Norman bin ZainuddinPenolong Pegawai AkauntanKewangan2216nikmnorman@moh.gov.my
4Puan Noraini binti DahamanPembantu Tadbir (Kewangan)Kewangan2264nraini@moh.gov.my
5Encik Azhar bin RamliPembantu Tadbir (Kewangan)Kewangan2260azhar.ramli@moh.gov.my
6Puan Rosni binti NyanPembantu Tadbir (Kewangan)Kewangan2266rosniee@moh.gov.my
7Puan Intan binti Md IsaPembantu Tadbir (Kewangan)Kewangan2218intan.mi@moh.gov.my
8Encik Mohd Dzulhaizar bin MansorPembantu Tadbir (Kewangan)Kewangan2265dzulhaizar@moh.gov.my
9Cik Siti Mariah binti AladinPembantu Tadbir (Kewangan)Kewangan2217mariahaladin@moh.gov.my
10Cik Nor Solihah binti YaPembantu Tadbir (Kewangan)Kewangan2219norsolihah@moh.gov.my
11Encik Munir Asri bin MohammadPembantu AkauntanKewangan2263munir.mohamad@moh.gov.my
Showing 1-20 of 23 items.
#GambarClnamaCljawatanClunitClextClemail
  
1Encik Norhafez bin NordinPenolong Pegawai TadbirKhidmat Pengurusan2203 norhafez.n@moh.gov.my
2Encik Zamberi bin ArifinPemandu KenderaanKhidmat Pengurusan1199
3Encik Mohamad Syafizal Afiq Bin Abdul WahabPemandu KenderaanKhidmat Pengurusan1199
4Encik Shahril Izham Bin RusliPemandu KenderaaanKhidmat Pengurusan1199
5KosongPembantu KeselamatanKhidmat Pengurusan1144
6Encik Muhammad Bin Abdul WahabPemandu KenderaanKhidmat Pengurusan1199
7Encik Azlan bin Abu SemanPemandu KenderaanKhidmat Pengurusan1199azlan81@moh.gov.my
8Cik Azrita Hanim binti Abdul HamidPegawai Khidmat PelangganKhidmat Pengurusan1155azritahanim@moh.gov.my
9Encik Wan Noorhaizie bin Wan SabriPekerja AwamKhidmat Pengurusan2294haizie@moh.gov.my
10Puan Halizal Hasmida binti AbdullahPembantu TadbirKhidmat Pengurusan2224halizalhasmida@moh.gov.my
11Encik Mohd Ikhsan bin Mohd RashidPekerja AwamKhidmat Pengurusan2290ikhsanrashid@moh.gov.my
12Encik Mohd Fazli bin MohamedPekerja AwamKhidmat Pengurusan2290mohdfazli@moh.gov.my
13Encik Muhaamad Kamal bin IsmailPemandu KenderaanKhidmat Pengurusan2291muhaamadkamal@moh.gov.my
14Puan Nur Wahida binti RohaniPenolong Pegawai TadbirKhidmat Pengurusan1011nrwahida@moh.gov.my
15Encik Saifol Azhar bin SamsudinPembantu OperasiKhidmat Pengurusan2294saifol@moh.gov.my
16Puan Norshariza binti Abu BakarPembantu TadbirKhidmat Pengurusan2259shariza@moh.gov.my
17Puan Siti Khadijah binti MuhammadPembantu TadbirKhidmat Pengurusan2289skhadijahm@moh.gov.my
18Encik Ahmad Sugemey bin Lin@HalimPembantu OperasiKhidmat Pengurusan2294sugemay@moh.gov.my
19Encik Helme Suhaiddi bin Mohd HassimPekerja AwamKhidmat Pengurusan2294suhaiddi@moh.gov.my
20Encik Zaidi Bin AyubPembantu TadbirKhidmat Pengurusan2292zaidiayod@moh.gov.my