Showing 1-1 of 1 item.
#GambarNamaJawatanUnitExtEmail
  
1KosongPenolong Pengarah KananPengurusan2206Kosong
Showing 1-11 of 11 items.
#GambarNamaJawatanUnitExtEmail
  
1Puan Nirwani binti MustafaAkauntanKewangan2204nirwanimustafa@moh.gov.my
2Puan Zuraina binti Abu BakarPenolong Pegawai AkauntanKewangan2269zurainaa@moh.gov.my
3Encik Nik Mohammad Norman bin ZainuddinPenolong Pegawai AkauntanKewangan2216nikmnorman@moh.gov.my
4Puan Noraini binti DahamanPembantu Tadbir (Kewangan)Kewangan2264nraini@moh.gov.my
5Encik Azhar bin RamliPembantu Tadbir (Kewangan)Kewangan2260azhar.ramli@moh.gov.my
6Puan Rosni binti NyanPembantu Tadbir (Kewangan)Kewangan2266rosniee@moh.gov.my
7Puan Intan binti Md IsaPembantu Tadbir (Kewangan)Kewangan2218intan.mi@moh.gov.my
8Encik Mohd Dzulhaizar bin MansorPembantu Tadbir (Kewangan)Kewangan2265dzulhaizar@moh.gov.my
9Cik Siti Mariah binti AladinPembantu Tadbir (Kewangan)Kewangan2217mariahaladin@moh.gov.my
10Cik Nor Solihah binti YaPembantu Tadbir (Kewangan)Kewangan2219norsolihah@moh.gov.my
11Encik Munir Asri bin MohammadPembantu AkauntanKewangan2263munir.mohamad@moh.gov.my
Showing 1-20 of 23 items.
#GambarClnamaCljawatanClunitClextClemail
  
1Cik Azrita Hanim binti Abdul HamidPegawai Khidmat PelangganKhidmat Pengurusan1155azritahanim@moh.gov.my
2Encik Ahmad Sugemey bin Lin@HalimPembantu OperasiKhidmat Pengurusan2294sugemay@moh.gov.my
3Encik Azlan bin Abu SemanPemandu KenderaanKhidmat Pengurusan1199azlan81@moh.gov.my
4Encik Helme Suhaiddi bin Mohd HassimPekerja AwamKhidmat Pengurusan2294suhaiddi@moh.gov.my
5Encik Mohamad Syafizal Afiq Bin Abdul WahabPemandu KenderaanKhidmat Pengurusan1199
6Encik Mohd Fazli bin MohamedPekerja AwamKhidmat Pengurusan2290mohdfazli@moh.gov.my
7Encik Mohd Ikhsan bin Mohd RashidPekerja AwamKhidmat Pengurusan2290ikhsanrashid@moh.gov.my
8Encik Muhaamad Kamal bin IsmailPemandu KenderaanKhidmat Pengurusan2291muhaamadkamal@moh.gov.my
9Encik Muhammad Bin Abdul WahabPemandu KenderaanKhidmat Pengurusan1199
10Encik Norhafez bin NordinPenolong Pegawai TadbirKhidmat Pengurusan2203 norhafez.n@moh.gov.my
11Encik Saifol Azhar bin SamsudinPembantu OperasiKhidmat Pengurusan2294saifol@moh.gov.my
12Encik Shahril Izham Bin RusliPemandu KenderaaanKhidmat Pengurusan1199
13Encik Wan Noorhaizie bin Wan SabriPekerja AwamKhidmat Pengurusan2294haizie@moh.gov.my
14Encik Zaidi Bin AyubPembantu TadbirKhidmat Pengurusan2292zaidiayod@moh.gov.my
15Encik Zamberi bin ArifinPemandu KenderaanKhidmat Pengurusan1199
16Encik Zarul Syazzuan bin SyeduldinPembantu OperasiKhidmat Pengurusan2294zarulsyazzuan@moh.gov.my
17KosongPembantu KeselamatanKhidmat Pengurusan1144
18Puan Halizal Hasmida binti AbdullahPembantu TadbirKhidmat Pengurusan2224halizalhasmida@moh.gov.my
19Puan Norshariza binti Abu BakarPembantu TadbirKhidmat Pengurusan2259shariza@moh.gov.my
20Puan Nur Wahida binti RohaniPenolong Pegawai TadbirKhidmat Pengurusan1011nrwahida@moh.gov.my